Günümüzün önemli ve tercih edilen moda aksesuarları arasında önemli bir ueri olan hızma, görselliği ile ilgi çektiği kadar farklı ve cesur stilinizi de ön plana çıkarmaktadır.

Takıldığı ilk hafta süresince hızma ile fazla oynamamak ya da pozisyonunu esnetecek şekilde baskı uygulamamak gerekirmektedir. Yüzünüzü yıkadıktan sonra yada duştan sonra kurulama işlemi esnasında yine ilk bir hafta içerisinde mutlaka ekstra dikkat göstermelesiniz. Hızma taktığınız andan itibaren farkedilir şekilde algıda seçicilik yaşamaya başlayacak ve aslında etrafta ne kadar çok hızma takan kişi olduğuna kendinizde şahit oluyorsunuz.

İlk haftadan sonra hızmanızı tamamen hissetmemeye başlayacak aynı zamanda takılı olduğunu bile unutacaksınız.

Hızma çeşitleri arasında kullanim bakimindan en çok tercih edilen "L” şeklinde yani ucu kıvrılı olan hızma modelleridir. Arka kısmında vida bulunan hızma çeşitleri rahatsızlık hissi verebilir. Bir diğer hızma çeşidi, düz ve arkasında nokta bulunan hızmalardır ve farkedilmeksizin düşme riski oldukça yüksektir. Bu arada bir süre için hızma takmayı bırakırsanız burnunuzdaki delik kısım kısa sürede kapanabilir.

İLGİLİ ARAMALAR:  hızma kullanımı, hızma çeşitleri, hızma nedir, hızma nasıl takılır, hızma hangi tarafa takılır, hızma ne tarafa takılır, altın hızma fiyatları, hızma fiyatları, hizma satin al, hizma siparis online, kaliteli hizma siparis

Bu kategoride ürün bulunamadı.