Vücut süsleme takısı olarak bilinen piercing yüz, kulak, vücut intim gibi çeşitli kategorilere ayrılmaktadır. Sitemizde çok buruna takılan ve hızmanın yanı sıra yüzün çeşitli yerlerine takılan modellerini de bulabilirsiniz.

Eskiden kültürünün bir yansıması olarak kullanılan günümüzde bayan ve erkekler için vazgeçilmez bir aksesuar haline geldi. Piercing virgül şekilli halka, düğme ya da nokta şeklinde olanları da yaygın olarak kullanılmaktadır.

Sitemizde trend olabilecek,  özel tasarım piercing modelleri çeşitli fiyat alternatifleriyle sizlere sunulmaktadır. Her ürünümüz özenle tasarlanıp hızma kategorisine eklenmektedir.

Sitemizde hem kadınlara hem de erkeklere hitap eden piercing modellerini inceleyerek oturduğunuz yerden tek bir tıkla bijuteri online sipariş ile satın alabilirsiniz. Saat 142 kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilerek ve en fazla 72 saat içinde adresinize telsi edilecektir. 

Bayanların kullandığı Piercingler;  Mаdonnа piеrcing, kaş piеrcing, yanak piercing, dudak piercing, dil piercing modellerini sıralayabiliriz.

Bayanlar kadar erkekler tarafından da sıklıkla kullanılan modellerinin başında göğüs piercing,  Kaş piercing,  Erkek intim ,pierсing gibi modeller gelmektedir.  Kendi aralarında farklı kategorilere ayrılan ve çok farklı konseptlerde hazırlanan birbirinden şık piercingler bu seneye damgasını vuracak.

Sizde farklı tarzda bir pierсing arayışı içinde iseniz,  ya da farklı bir sitil yaratmak istiyorsanız sitemizdeki son derece şık ve özel tasarımlardan oluşan, piercing modellerini mutlaka inceleyin. Takı trendlerini yakından takip etmek hızlı ve güvenli alışveriş için siz de hemen şimdi sitemize üye olarak, sürekli Online kalabilirsiniz. bijuteri Online sipariş de kalite ve güvenli alışverişin tek adresi 

Bu sezonun trend aksesuarları arasında yer alan arasında yer alan başka hiçbir yerde bulamayacağınız özel tasarım Piercing modellerini bіjouxtrendy.сom.tr ‘de bulabilirsiniz.

Siz de hemen şimdi sitemizi ziyaret ederek hem kadınlara hem de erkeklere hitap eden piercing modellerini inceleyebilirsiniz. Bu noktada sitemizde sizler için özel olarak tasarlanan ve birçok farklı piercing modelini bulabilirsiniz. Zevkinize göre seçeceğiniz piercingleri bijuteri online sipariş edebilir oturduğunuz yerden tek tıkla sipariş vererek güvenli ve hızlı alışveriş yapmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.